Hakkımızda

 • 2013 yılında kurulan firmamız, sunduğu ve sunacağı hizmetlerle en yüksek kaliteyi hedeflemektedir. Şuan sadece akaryakıt sektöründe faaliyet göstermekte olup ileriki dönemlerde farklı alanlarda (inşaat, oto bakım, emlak) hizmet vermeyi hedeflemektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmetimizde personellerini özenle seçerek siz değerli müşterilerimiz için elimizden gelen her şeyi yapmakta ve daha iyisi için de çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

   

  Vizyonumuz

  Ankara’da yeni kurulmuş olup şuan için sadece akaryakıt sektöründe hizmet veren firmamız; ileriki dönemlerde inşaat, emlak, gıda vb. sektörlerde de boy gösterip Ankara’nın bilindik firmalarından biri olmayı hedefliyor.

   

  Misyonumuz

  Akaryakıt istasyonumuz ile; en az litre yakıt ile en çok mesafe almanızı ve memnuniyetinizi en yüksek düzeyde tutmayı hedefliyoruz.

   

   

 • 1966 yılında doğan ve doğma büyüme Ankaralı olan Mehmet YILMAZ; akaryakıt sektöründen önce uzunca bir süre toplu taşıma işiyle uğraşmıştır. Yakıt kalitesinin geçmişten beri bilincinde olmuş ve kendi memleketi olan Türkkonut/Dodurga bölgesinde bu alandaki hizmet eksikliğini kapatmak amacıyla NMY Petrol akaryakıt istasyonunu faaliyete açmıştır.

Ankara Bina yönetimi Lida Maurers